Technologie / produkty

Industriální styl má na poli interiérového designu stále své zaryté odpůrce i oddané příznivce

Industriální styl hýbe světem interiérového designu. Jeho nekonvenční řešení s výraznými architektonickými prvky mění vnímání prostoru. Netradiční forma využití prostor, které nebyly prvotně určeny k bydlení, je vlastně osobitým projevem architektonického umění a obrovským zdrojem inspirace pro současné interiéry. Je to více než TREND. Tak zní hlavní motto i název nové kolekce Technistone. Surový a přitom sofistikovaný vzhled čtyř dekorů je skutečnou tváří urbanistického stylu.

Technistone , 21. 2. 2020

Styl bohémů, řešení inženýrů

Bývalé tovární haly a průmyslové prostory našly své využití v podobě luxusního a neotřelého bydlení. Dnes už však neplatí, že tato atypická bytová zázemí vyhledávají pouze umělci. Stávají se oblíbeným bydlením pro rodiny, studenty i mladé páry. Zároveň se jednotlivé prvky typické pro tento industriální styl přenášejí i do běžných interiérů. Otevřenost a jednoduchost jsou jejich hlavními jmenovateli.

Atmosféra SoHo 60.let přenesená do současného designu s mnoha možnými podobami - to architekti na industriálním designu milují nejvíce. Uživatelé zase jeho neotřelý vzhled, který propojuje staré a nové designové prvky, moderní a starožitný nábytek, jemné a naopak zářivé barvy.

TREND, TechnistoneFoto: eArch

Útulná nedokončenost

Industriální styl v sobě skrývá mnoho podob a díky zakomponování důmyslných doplňků rozhodně nemusí působit studeně.

Šedivé odstíny můžete rozzářit barevnými křesly, koberci, obrazy či květinami. Heslo, že všeho moc škodí, zde však platí dvojnásobně. Proto se tímto designem nechávají inspirovat i milovníci minimalismu. Kouzlo industriálních interiérů je v jejich vzdušnosti a vzhledu, na kterém se podepsal „zub času“. Ten vytváří neopakovatelné kouzlo, pro které se nadchli designéři z celého světa.

Světlo mezi šedí

Veliká okna, která nahrazují ploché stěny bytu, krásně vpouští světlo k prošedivělým podlahám a nábytku. Mají ale mnohem více atributů. Celkově zvětšují a zútulňují celý interiér. Dodávají mu na velkoleposti a vytváří dojem neomezeného prostoru.

TREND, TechnistoneFoto: eArch

TREND, který neztrácí hodnotu v čase

Lidé industriálnímu stylu buď okamžitě podlehnou, nebo jej nemají rádi. Pravdou ale je, že betonový vzhled vás jen tak neomrzí. Nabízí mnoho možností řešení a je jednoduše za všech okolností stylový. Dřevo, kov a kámen jsou oblíbenými materiály k jeho doplnění, které dotváří a zútulňují celkovou kompozici. Seznamte se s novými neotřelými barevnými variacemi, které vašemu interiéru vtisknou neopakovatelný nádech populární městské architektury s dotekem čisté přírodní krásy.

Seznamte se s novými neotřelými barevnými variacemi kolekce TREND, které vašemu interiéru vtisknou neopakovatelný nádech populární městské architektury s dotekem čisté přírodní krásy.

TREND, TechnistoneFoto: eArch

  • autor: Technistone *
  • publikováno: * 21. 2. 2020
  • zdroj: * Reklamní sdělení

Klíčová slova:

Technistone tvrzený kámen loft

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři