Události /

Konference Healthy Home Academy 2018 se zaměří na téma automatizace v navrhování budov

Přijďte se přesvědčit, že pojem Internet of Things skutečně existuje a má zásadní vliv na kvalitu vnitřního prostředí, jakož i na zdraví jeho uživatelů. Zapojte se do diskuze s odborníky, jak zvládnout aktuální výzvu automatizace v navrhování budov, na Healthy Home Academy 2018 v Praze.

VELUX Česká republika, s.r.o. , 18. 4. 2018

Poptávka po efektivních a smart řešeních v budovách, kde žijeme a pracujeme, je stále silnější. Diktuje ji životní styl současné indoor generace, která tráví až 90 % času v interiéru. Prosazují se automatizovaná řešení, která zlepšují kvalitu našich životů, aniž bychom museli na jejich používání myslet. 

AUTOMATIZACE

Hlavním tématem Healthy Home Academy 2018, která se uskuteční 28. 5. 2018 v Praze, je zdravé bydlení z pohledu automatizovaných řešení chytré domácnosti. Návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavých přednášek i přednášejících. Do problematiky chytré domácnosti v podání Apple HomeKit svým osobitým způsobem návštěvníky zasvětí Petr Mára, nejznámější odborník na Apple řešení u nás. Poodhalí, jak si chytrou domácnost představuje nejhodnotnější firma světa, jaké benefity mohou již teď využít čeští zákazníci i jaká je strategie firmy v této oblasti do budoucna. Propojení s Apple HomeKit zde není náhodné. Unikátní řešení spolupracující s tímto systémem představí na akci produktový manažer společnosti VELUX Tomáš Švec. Již letos se totiž mohou čeští zákazníci těšit na jednoduché, efektivní a cenově dostupné řešení od společnosti VELUX, které nabízí řadu dalších významných benefitů.

Přestože se doposud chytrá domácnost těšila pouze zájmu technicky zdatnějších uživatelů, nyní bude snadno dostupná pro všechny, kteří chtějí zdravě bydlet. Právě zdraví a zdravé prostředí bude rozhodujícím impulsem, proč dnes chtít chytrou domácnost. Proč tomu tak bude, přijde se svou přednáškou věnující se fenoménu Indoor Generation vysvětlit Klára Bukolská, hlavní architektka společnosti VELUX. Tématu zdraví ve vztahu k pracovnímu prostředí se bude věnovat také ředitel Národního ústavu revmatických chorob na Slovensku MUDr. Richard Imrich, DrSc., který zde nabídne překvapivé závěry, se kterými se setkal během své odborné praxe v USA i na Slovensku. 

PROGRAM

Fenomén chytré domácnosti v prostředí české výstavby Představení VELUX ACTIVE, Tomáš Švec, VELUX Indoor generation, Klára Bukolská, VELUX Apple HomeKit – Chytrá domácnost podle Apple, Petr Mára Vnitřní prostředí a zdraví, MUDr. Richard Imrich, DrSc. Zdravá pracovní praxe, PhDr. Marian Jelínek, PhD. 

S ověřenými podněty, jak si udržet zdraví i pracovní zápal přijde návštěvníky seznámit PhDr. Marian Jelínek, PhD., známý hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který se mimo jiné proslavil dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu dnes využívá při inspirativních přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí. Pro návštěvníky akce Healthy Home Academy si připravil řadu lifehacků, které ve svém životě využije každý z nich.

Konference Healthy Home Academy se uskuteční 28. 5. 2018 v Praze, více informací a registrace na stránkách www.velux.cz/academy.

Klíčová slova:

VELUX

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři