Olověný Dušan 2012 už je tu!

Úterý, 13. Březen 2012 - 1:00
| Napsal:
Pod neobvyklým názvem se skrývá lákavá příležitost k nezávislému posouzení kvality výuky a tvůrčí praxe na fakultě architektury ČVUT v Praze.

název OLOVĚNÝ DUŠAN (zimní) 2012
ročník 19.
vernisáž 15.3.2012 ve 20 hodin
kde v budově Národního technického muzea v Praze na Letné

Originální soutěžní prezentaci studentských prací, studií, návrhů, projektů, trojrozměrných modelů, prostorových kompozic a designových aplikací nabízejí nejširší veřejnosti sami studenti. Pro další kolo tradičního studentského klání pořadatelé tentokrát zvolili reprezentativní a tématu akce adekvátní prostory Národního technického muzea, což předurčuje i potvrzuje industriální charakter stylového zaměření soutěže i připravované výstavy.

Zimní kolo 19. ročníku soutěže studentů architektury a designu Fakulty architektury ČVUT v Praze pořádané Spolkem posluchačů architektury vyvrcholí výstavou nominovaných prací, která potrvá od 15. března do 15. dubna 2012.

Výstavu, která představí architektonická a designérská díla jednotlivců i ateliérů, odstartuje v Národním technickém muzeu 15. března v 20:00 vernisáž s následným galavečerem a vyhlášením vítězných studentských prací.

Za regulérní, spravedlivý a důstojný průběh soutěže ručí nestranná a nezávislá porota ve složení:

kategorie architektura:

Tomáš Brix
Milena Sršňová
Jaroslav Wertig
David Kraus

kategorie design:

Jan Němeček
Dušan Poliaček
Petr Lešek

Pořadatelé slibují pozoruhodnou a reprezentativní podívanou, která umožní veřejnosti bezprostředně a zblízka nahlédnout do studentské tvůrčí dílny vysokého učení, jež tradičně a poctivě podporuje a rozvíjí talent budoucích českých architektů a designérů.

Výsledky soutěže zimní Olověný Dušan 2012

Klíčová slova: