Přiučte se na CADfóru

Středa, 25. Srpen 2010 - 2:45
| Napsal:
Chcete být nejlepší? Nenechejte si ujít již sedmý ročník tradiční konference uživatelů CAD řešení z oblastí strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví a infrastruktury..

CADfórum 2010: Profesionálové profesionálům

 Kdy:  5. října 2010
 Kde:  www.hotel-jezerka.cz
 Vstupné:  volný pro předem registrované
 Registrace a info:  www.konference.cadforum.cz
 Pořadatel:  XANADU

Akciová společnost XANADU, dodavatel řešení a služeb v oblasti informačních technologií, zve odbornou veřejnost, média i všechny zájemce na velké setkání uživatelů softwarových řešení v oblasti počítačového navrhování. Konference CADfórum 2010 se letos poprvé uskuteční v Kongres hotelu Jezerka u Sečské přehrady. Jednodenní sled zajímavých přednášek i workshopů zakončený diskusí u kulatého stolu se uskuteční 5. října. Témata obsáhnou aktuální trendy v počítačem podporovaném navrhování napříč všemi hlavními průmyslovými obory.

Hlavním lákadlem akce bude i letos jedinečná možnost vzájemného setkaní konstruktérů, projektantů či architektů, kteří v praxi často řeší podobné výzvy. Již posedmé si budou moci vyměnit zkušenosti s aplikacemi pro počítačem podporované navrhování ve strojírenství a výrobním průmyslu, stavebnictví a architektuře i v oblasti infrastruktury.

Z hlavních témat letošních přednášek a workshopů:
▪ Jak navrhovat opravdu efektivně i ve 3D.
▪ Snadnější správa dokumentů a zlepšená spolupráce projektových týmů.
▪ Zásady úspěšného nasazení 3D CAD aplikací ve velkých konstrukcích.
▪ Efektivní využití aplikace AutoCAD Civil 3D v urbanistické a silniční projekci.
▪ Využití fondů EU k rozvoji podnikových IT a CAD řešení.
▪ Užitečné tipy a triky pro Inventor a další řešení společnosti Autodesk ad.

Program bude opět zahájen v rámci společné sekce, následně rozdělen do dvou odborných částí (sálů) – zvlášť pro architekturu, stavebnictví a infrastrukturu, zvlášť pro strojírenství a výrobu. V přísálí opět proběhnou zajímavé workshopy a představení hardwarových i softwarových novinek.

„Když jsme před sedmi lety začínali s tradicí velkého uživatelského setkání, doufali jsme, že návštěvníky zaujme už ojedinělý formát – účastníkům totiž přednášejí přímo jejich kolegové z praxe. Každoroční početná účast i velmi kladné ohlasy nás přesvědčují, že potřeba řešit aktuální témata i spolupracovat v rámci komunity odborníků napříč průmyslovými odvětvími je v České republice velmi silná,“ dodává Vladimír Michl, manažer rozvoje společnosti XANADU a zakladatel portálu CADforum.cz. „Zatímco vloni byla tématem číslo jedna hledání východisek z ekonomické krize, letos již naštěstí můžeme hovořit o tom, kde všude moderní CAD technologie mohou přispět k opětovnému rozvoji českého průmyslu.“

Konference se letos poprvé stěhuje z Horní Cerekve do Železných hor, k Sečské přehradě, cca 50 km od dálniční tepny D1 a 100 km od Prahy.

 

Klíčová slova: