Umyvadla pro muže a ženu Sphereo Twin Lucenne | Washbasins for women and men Sphereo Twin Lucenne

Pátek, 8. Říjen 2010 - 21:19
| Napsal:
Jeskyně, voda, světlo... Plujete tmavou jeskyní a hledáte... najednou spatříte záblesk, záři,... světlo, které Vám dává naději…Světlo má specifickou úlohu pro každou bytost na této planetě. Dává život, působí blahodárně na naši duši, naše vnímání…Všichni jsme jím fascinováni, magicky přitahováni.

Světlo dokáže vytvořit ze všední záležitosti nevšední rituál. Takovou situací je bezesporu ranní a večerní očista… Proto je světlo přímou a nedílnou součástí koupelnového nábytku.

Základní deska je vyrobena z translucentního materiálu Corian, je zespodu podsvícená a vytváří tak společně s umyvadly a bateriemi Axor Hansgrohe jedinečný dojem. Umyvadla ve tvaru sférického trojúhelníku lze otočit a variabilně si tak uspořádat podle chuti a nálady svou koupelnu. Další možné využití je v hotelových pokojích, klubech nebo restauracích. Ráno i večer tak doprovází neopakovatelná inspirativní atmosféra... 

Soutěžní návrh "Umyvadla pro muže a ženu Sphereo Twin Lucenne | Washbasins for women and men Sphereo Twin Lucenne" bojuje v soutěži "Národní cena za studentský design" o "Cenu veřejnosti" pod ID 2220131010.

Hlasováním potrzujete, že souhlasíte s Podmínkami  hlasování.

<<< zpět na seznam projektů

<<< zpět na seznam projektů