Novinky a názory / zprávy

Architektura na cestách

Léto už je sice za námi, ale letní zážitky zůstávají. V následujících týdnech vám tak sychravé počasí zpestříme články z per našich čtenářů, kteří nám poslali svůj článek do letní soutěže EARCHU.

EARCH.CZ , 14. 10. 2013

Hraje se o hodnotné ceny, jako je roční vstupné do galerie DOX, Moravské galerie v Brně nebo Wannieck galerie v Brně. Mezi další ocenění patří publikace Praha moderní od Zdeňka Lukeše, Baráky v hlavě, kde najdete rozhovory Petra Volfa s architekty, knížku o gotické a renesanční architektuře Praha 1437-1610 nebo publikace Nízkoenergetické domy 3.

Úspěšnost určuje velikost čísla oblíbenosti článku za prvních 14 dnů od zveřejnění, zaktivizujte proto své známé a přátele, ať si váš článek přečtou a dají mu své srdíčko.

Příspěvky mohly být na libovolné téma se vztahem k architektuře. Sešly se nám tak rozličné články od rozboru geometrie architekta Gaudího, přes charakteristiky a zážitky z rozličných staveb až po reportáže ze vzdálených koutů světa.

Harmonogram publikování: 

14.10. Klášter Plasy - Tomáš Mráček

21.10. Muzeum Národního parku Hohe Tauern - Tereza Fišerová

29.10. (út) Zaprášené mozaiky východu - Tamara Dumková

4.11. Trochu jiná metropole - Nikolay Brankov

11.11. Experiment Savoy - Ondřej Lipenský

18.11. Gaudího princip - David Seidler

25.11.Magická architektura Chichén Itzá - Barbora Havrlová

2.12. Café Fara - Pavla Knelleken

16.12. Vyhlášení výsledků

Redakce rozhodla o následující distribuci cen. Oceněna budou první tři místa ve čtenosti článků. Vítěz prvního místa si bude moci vybrat jedno z ročních předplatných do známé galerie v Praze nebo Brně a publikaci. Další místa obdrží publikace od našich partnerů. Redakce bude také udělovat cenu podle vlastního uvážení a sice knížku Baráky v hlavě Petra Volfa. Autoři oceněných článků budou mít možnost externí spolupráce s EARCH.

Ceny:

1.místo- roční vstupné DOX/ wannieck gallery/ Moravská galerie v Brně - kniha Praha 1437-1610: Kapitoly o pozdně gotické a renesanční architektuře; Pavel Kalina, Jiří Koťátko - kniha I Love Module;kolektiv autorů

2.místo- kniha Praha moderní; Zdeněk Lukeš

3.místo- kniha Nízkoenergetické domy 3; Jan Tywoniak a kolektiv

cena redakce:- kniha Baráky v hlavě; Petr Volf - kniha I Love Module; kolektiv autorů

Tak hlasujte pro nejzajímavější článek! 

Klíčová slova:

Generální partner
Hlavní partneři