Hledáme nového kolegu do obchodního oddělení
Novinky a názory / zprávy

Hledáme novou posilu na pozici obchodního manažera

Do týmu redakce online magazínu o architektuře EARCH.cz hledáme novou posilu na pozici obchodníka/obchodnice – manažera/manažerku kampaní, která bude mít na starosti vedení a správu stávajících inzertních kampaní, komunikaci s našimi partnery, iniciace nových obchodních příležitostí, a to i v oblastech nad rámec mediálního prostoru magazínu (audiovizuální, fotografické, PR služby, eventy…).

EARCH.CZ , 26. 5. 2022

NABÍZÍME

  • Časově flexibilní úvazek na 80-100 hodin měsíčně
  • Možnost dlouhodobé spolupráce a rozvoje pozice
  • Zázemí redakce na Praze 1
  • Home office
  • K základnímu paušálu dynamické finanční ohodnocení
  • Vstupy na různé přednášky a výstavy zdarma
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech i nad rámec hlavní pracovní náplně

POŽADUJEME

  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Časovou flexibilitu
  • Zodpovědnost a systematičnost
  • Samostatnost, proaktivní přístup, kreativitu
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Angličtina na komunikativní úrovni výhodou
  • Stylistické schopnosti výhodou

Náplň práce: obchodní činnost, aktivní hledání nových inzerentů, správa inzertních kampaní, komunikace s našimi partnery, práce s textovými a grafickými podklady, delegování práce v rámci redakce. Možnost zapojení do aktivit přesahující publikační činnost magazínu EARCH (výroba dokumentárních a naučně populárních pořadů o architektuře, podcasty, přednášky, konference…).

Životopisy a krátké motivační dopisy do 800 znaků posílejte do 10. 6. 2022 na redakce@earch.cz, předmět mailu: Posila 2022. Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Klíčová slova:

Generální partner
Hlavní partneři