Technologie / produkty

Materiály FERMACELL v bytovém domě v Olomouci-Slavoníně

Moderní nízkoenergetický třípodlažní dům s osmi bytovými jednotkami v Olomouci-Slavoníně dokončila v září 2011 uničovská společnost Vario Vila a na podlahách i stěnových konstrukcích se zde uplatnily sádrovláknité materiály FERMACELL.

Fermacell , 28. 12. 2011

Suchá podlaha FERMACELL je realizována ve skladbě podlahové prvky FERMACELL 2E31 + podlahová voština FERMACELL a voštinový zásyp FERMACELL v celkovém objemu cca 440 m2. „Podlahové systémy FERMACELL máme vyzkoušené a pro konkrétní skladbu mluvila rychlost a systémovost provedení - jde o suchý technologický proces a systémové řešení. Výborné jsou i akustické parametry, ocenili jsme také poradenský servis ze strany zástupců společnosti Fermacell“, uvedl ing. Břetislav Lacina, jednatel a spolumajitel firmy Vario Vila. Zákazníkům tak byla firma schopna nabídnout moderní, kvalitní a energeticky úsporné bydlení s prémiovými a mezinárodně certifikovanými konstrukcemi a materiály.

U stěnových konstrukcí byly použity pro jejich výborné statické, požární a akustické vlastnosti na ploše téměř 3.000 m2 sádrovláknité desky FERMACELL tl. 12,5 mm. „Certifikovaný systém FERMACELL splňuje přísné požadavky naší legislativy a navíc je to materiál, který pro jeho výrazný příspěvek ke zdravému bydlení a další praktické vlastnosti – např. nosnost - ocení i samotní obyvatelé bytu.“, vysvětlil důvody volby těchto materiálů ing. Břetislav Lacina. Informace o nabídce společnost Vario Vila i o dalších referenčních objektech najdete na www.variovila.cz.

Článek vznikl za podpory společnosti Fermacell.  

Klíčová slova:

bytový dům Fermacell Olomouc

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři