Technologie / produkty

Pořídit si novou terasu na podzim? Ano! Se slevou až 30%

Pořiďte si bezúdržbovou terasu špičkové evropské kvality ještě letos a ušetříte až 30%! Díky speciální podzimní akci máte možnost výhodně nakoupit originální plná woodplastic® terasová prkna. Získáte tak terasu, která bez natírání nešedne a nemění tvar.

WPC - WOODPLASTIC, s.r.o. , 29. 10. 2012

Povrch je protiskluzový, nehrozí třísky. Woodplastic® terasa je krásná na pohled a příjemná na dotek. Francouzský výrobce garantuje 25 let proti hnilobě, dřevokazným houbám a hmyzu.

MojeTerasa.cz do 30.listopadu 2012 (nebo do vyprodání zásob) nabízí tato terasová prkna: Sleva 20% - Silva Step odstín palisandr, Silva hladká odstín teak, Real 180 a 120 malá drážka odstín eben a teak. Sleva 30% - Silva profi odstín palisandr. Řada Silva Profi je díky speciální povrchové úpravě extrémně odolná proti zátěži a ušpinění. Je tedy ideálním řešením pro komerční prostory – předzahrádky restaurací apod.

Proč terasu od MojeTerasa.cz?

Originální woodplastic® plná terasová prkna: TRADICE: 32 let vývoje v USA, 12 let výroby v Evropě, 5 let na trhu v ČR (více než 50 000m2 zrealizovaných teras). GARANCE: 25 let proti hnilobě, dřevokazným houbám a hmyzu. BEZ ÚDRŽBY: Bez natírání nešedne. Běžné nečistoty stačí omýt proudem vody. Jednoduchá montáž. BEZPEČNOST: Nehrozí třísky. Protiskluzový povrch. Odolá chlorované i slané vodě. EKOLOGIE: Zdravotně nezávadný materiál – neobsahuje PVC. Dřevní části z obnovitelných zdrojů – PEFC certifikace. 100% recyklovatelnost. EU atesty. DESIGN: Mnoho barevných variant, různé povrchy – hladký, drážkovaný. Lze využít i na ploty, zábradlí, fasády, lavičky, květináče apod.

Více informací:

www.MojeTerasa.cz www.Terasove-centrum.cz

Klíčová slova:

terasa

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři