Bistro Francin se představuje

Středa, 23. Březen 2016 - 0:00
| Napsal: | Zdroj: Autorská zpráva

Oblíbený stravovací formát dnešní doby dorazil zásluhou studia DDAANN i do pražských Malešic. Káva, občerstvení, pohled do kuchyně - to vše nový podnik nabízí a vy se spolu s námi můžete podívat, jak to tam vypadá.

DDAANN, Bistro Francin - foto © BoysPlayNice
Fotoalbum: 
Katalogový list: 
Autor Daniel Baudis, Daniel Rohan
Ateliér DDAANN
Světadíl Evropa
Země Česká republika
Město Praha 10 - Malešice
Ulice, číslo Počernická 630/87
PSČ 108 00
Datum realizace 2015
Poznámka

Foto © BoysPlayNice

Bistro Francin se nachází mimo centrum města. Jedná se o rodinný podnik místních obyvatel, který do pražských Malešic přináší atributy dobrého bistra: Kvalitní kávu, teplé i studené nápoje, sladké a slané domácí dobroty a vlídnou atmosféru místa, kde se dá v klidu posedět. Srdcem podniku je „barový“ prodejní pult a otevřená kuchyně, ve které je možné sledovat přípravu jídel a nápojů. Na pultu je vystavena většina pochutin tak, abyste hned věděli, na co máte chuť. S přibývajícím večerem se bistro umí proměnit v bar, kde není ostudou dát si k pití i něco ostřejšího.

Ať přijdete ráno či večer, můžete se posadit k jednomu z kavárenských stolků před barem, nebo na vyvýšené „separé“ podium. To má klubovější charakter díky dobře vybavené knihovně a gramofonu s výběrem klasických dlouhohrajících desek. Bistro Francin je prostor, kde můžete bezstarostně spočinout a vychutnat si chvíli ...

Klíčová slova: