Architektura / občanské stavby

Mobilní záchodky jak je neznáte

Víte co vznikne, když se spojí TOI TOI & DIXI s firmou KOMA MODULAR CONSTRUCTION? Zcela logicky sanitární mobilní kontejner. Víte ovšem jaký? Co když zadání bude mobilní luxusní V.I.P. záchodky pro náročné? Pak vzniknou prvotřídní automatizované záchodky, kam stojí za to si odskočit.

Jiří Kout , 5. 12. 2011

KOMA MODULAR CONSTRUCTION ve spolupráci s evropským expertem v oblasti sanitárních mobilních systémů firmou TOI TOI & DIXI vyvinula a vyrobila dva prototypy exkluzivních sanitárních kontejnerů pro muže a pro ženy s atraktivní atypickou kazetovou fasádou. Tyto záchodky jsou  vybaveny vysoce kvalitními zařizovacími předměty, speciálním osvětlením, audiotechnikou i videotechnikou. Vstupy do nich jsou přes prosklené automatické dveře.

Oznámení o tom, zda je kabinka obsazená nebo volná je řešeno použitím pruhu diod v barvě zelené nebo červené. Příjemnou náladu pak dokreslují bodová světla umístěná ve výklencích a diodová svítidla v rámech zdrcadel.

Atraktivní design a kvalita provedení těchto mobilních sanitárních kontejnerů snad každého přesvědčí o tom, že i v České republice by nechvalně známé záchodky mohly být krásné. 

  • Země: Česká republika
  • Generální dodavatel: KOMA MODULAR s. r. o.

Klíčová slova:

KOMA modulární architektura

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři