Technologie / produkty

Designové moduly přesně na míru zákazníka. KOMA MODULAR představila novou kolekci Fashion line

Jednička na českém trhu mezi výrobci velkoobjemových modulů, vizovická společnost KOMA MODULAR, představila na letošním Designbloku novinku v podobě modulární řady Fashion line. Designové moduly, jež si může každý nakonfigurovat do posledního detailu podle vlastních představ, je možné si předběžně rezervovat již nyní. Samotná sériová výroba nové modulové řády pak začne po začátkem nového roku.

EARCH.CZ , 23. 10. 2020

Moduly kolekce Fashion line si budou moci zákazníci vybírat ve třech modelových řadách. V tuto chvíli představila KOMA řadu Relax, jež primárně slouží pro trávení volného času. Současně se připravují další dvě řady. Řada Office je určená pro modulární kancelář na míru představám klienta, řadu Studio tvoří moduly ideálně splňující zázemí pro kavárny či bary, ale i obchody a služby. Ukázkový modul řady Relax si mohli na vlastní kůži vyzkoušet návštěvníci letošního Designbloku, kde byla nová kolekce oficiálně představena.

Snadné proměny v čase

Kolekce modulů Fashion line vychází z potřeb moderního člověka, který v závislosti na různých etapách svého života či podnikání potřebuje flexibilně měnit své zázemí. Prioritou nové kolekce je proto maximální uplatnění prefabrikovaných prvků a tudíž jejich snadná výměna v čase. Většinu interiérových prvků tak lze snadno vyměnit, a to včetně stěn. Sestavu modulů lze také velikostně upravovat. Samozřejmostí je rovněž možnost moduly jednoduše přemístit na jiné místo.

KOMA - Fashion line

Intuitivní 3D konfigurátor

Společnost KOMA vytvořila moduly ve třech základních velikostech: single, double a triple, od jednoho samostatného modulu po sestavu tří základních modulů. Základní verzí získáte prostor 22,5 metrů čtverečních, nejprostornější sestava pak nabízí prostor o ploše 54 metrů čtverečních.

Pro získání ucelené představy o finální podobě vysněného modulárního útočiště vytvořila společnost KOMA online konfigurátor, který umožňuje v 3D prostředí nasimulovat komplet celý návrh. Zákazník si tak může snadno zvolit nejen základní velikost modulu a typ vnitřního vybavení, ale i jednotlivé materiály či způsob vytápění a další detaily v podobě vestavných skříní či typu osvětlení apod.

KOMA - Fashion line

Kvalitní materiály s dlouhou životností

Základ konstrukce tvoří pozinkované profily, které nekorodují a garantují tak vysokou odolnost objektu vůči vlivům povětrnosti a dlouhou životnost. Důraz kladli tvůrci designové modulární řady rovněž na kvalitu tepelné izolace, jež zaručuje úsporu nákladů na energii. Naprostý klid a prostor pro ničím nerušenou relaxaci zajišťuje účinná zvuková izolace představující nezbytnou součást modulů.

Bezkonkurenční rychlost výstavby

Jak už jsme u modulárních staveb zvyklí, nespornou výhodou tohoto typu objektů je rychlost výstavby. Nejinak je tomu i v případě nové řady Fashion line. Společnost KOMA je schopná zajistit dodání stavby do jednoho měsíce od objednání, samotné osazení a smontování na finálním místě pak zabere jediný den. Součástí dodávky je samozřejmě i připojení na odpad, elektřinu i vodu. Další velkou výhodu pak představuje eliminace prašnosti a hluku na stavebním pozemku, na němž probíhá pouze nezbytná příprava pro osazení již hotového modulu. Soustředění sériové výroby jednotlivých modulů do jednoho místa přináší rovněž efektivní využití materiálů včetně redukce odpadu, což splňuje ekologické principy společnosti KOMA MODULAR.

KOMA - Fashion line

  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 23. 10. 2020
  • zdroj: * Reklamní sdělení

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři