design /

Neviditelné reproduktory lze zabudovat do stěn i stropů interiéru

Milujete kvalitní zvuk, ale nechcete mít domov plný repro bedýnek a kabelů? Zcela neviditelné reproduktory Stealth Acoustic, z nabídky společnosti Stakohome Innovation s.r.o., můžete zabudovat do zdi nebo do stropu tak, že po nich nezůstane ani památky. Oproti ostatním reproduktorům nepotřebují k provozu ani žádné viditelné a nevzhledné mřížky. Neviditelné reproduktory tak naposledy spatříte při instalaci. Následně je přikryje vkusná výmalba nebo tapeta. Pak už stačí na mobilu, počítači nebo jiném ovladači vybrat muziku podle chuti a začít si užívat dokonalý zvuk. A to doslova a do písmene.

Stakohome Innovation s.r.o. , 13. 11. 2018

Reproduktory Stealth Acoustic totiž nepředstavují jen jakýsi kompromis mezi luxusem neviditelnosti a kvalitou zvuku. Jedinečná technologie, kterou vyvinula tato americká společnost (která patří mezi světovou špičku v tomto oboru), zajistí, že si vychutnáte i ten nejnepatrnější tón, žádná ztráta detailů. A basy? Bez těch ani ránu! Přesvědčit se o tom můžete na vlastní uši v showroomu firmy Stakohome na Aloisovské 934/8 v pražském Hloubětíně. 

Společnost Stealth Acoustic si potrpí na kvalitu také při samotném zpracování reproduktorů. Jejich bezproblémová instalace probíhá už od roku 2003. Každý neviditelný reproduktor Stealth je ručně vyroben podle náročných norem kvality. Tím je zajištěn spolehlivý dlouhodobý výkon s využitím nadmíru spolehlivých součástí a ochranných obvodů s automatickým resetováním pro ochranu před přetížením u každého reproduktoru. Před odesláním je každý reproduktor Stealth ještě dvakrát samostatně testován. Můžete tedy zahnat obavy z nuceného vysekávání reproduktorů kvůli opravám.

Skryté nebo-li neviditelné reproduktory navodí prostřednictvím podkresové hudby příjemnou atmosféru v kuchyni nebo koupelně, anebo vám dají možnost užívat siplnohodnotný audiosystém 5.1 nebo 7.1, z jehož částí nemusíte otírat prach. Díky audiozónám můžete svůj domov proměnit v opravdový hudební ráj a vychutnávat si poslech stejné hudby v různých místnostech.

Neviditelné reproduktory značky Stealth Acoustic poskytují dokonalý hudební zážitek všem, kteří sází na kvalitu a nechtějí si své okolí „kazit“ bedýnkami a kabely. Technické informace a další podrobnosti naleznete na www.stealthacoustics.cz nebo www.skryte-reproduktory.cz.

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři