Novinky a názory / zprávy

Architektura? Josef Pleskot a realizace AP atelieru

V úterý 18. března se uskuteční přednáška Architektura? Josef Pleskot a realizace AP atelieru pořádaná plzeňskou architektonickou skupinou ZÁPÁLení v rámci cyklu přednášek Architektura, Urbanismus 2003. Akce se bude konat v Přednáškovém sále Západočeského muzea v Plzni, Kopeckého sady 2 a začíná v šest hodin odpoledne.

David Ešner , 17. 3. 2003

Na Pořádání se spolu se Zapálenými podílí i Západočeské muzeum. Informace o ZÁPÁLených můžete najít na jejich stránkách, které ovšem fungují dosti mizerně, tento nedostatek bude snad brzy odstraněn. A proč zrovna ZÁPÁLení? Jméno si dali podle předválečného plzeňského architekta Hanuše Zápala. A pokud se chcete dozvědět o zapálených více než zprovozní svou webovou prezentaci, nalistujte pětapadesátou stránku Fóra číslo 1/2003, o jehož obsahu se můžete dočíst v článku Jedenáctý ročník Fóra architektury a stavitelství odstartoval. O dalších akcích této skupiny Vás budeme informovat.

Foto: eArch
administrativní centrum PALMOVKA PARK v Praze - Libni, budova BProhlédněte si prezentaci AP ATELIERU, z níž jsme pro ilustraci vybrali výše umístěný obrázek. Takže pokud jste „ze z Plzně“ (a nejen z ní) a zajímáte se o architekturu, se ZÁPÁLenými se určitě seznamte!Architektura? Josef Pleskot a realizace AP atelieruSkupina ZÁPÁLení a Západočeské muzeumúterý 18. března v 18,00 hodpřednáškový sál Západočeského muzea v Plzni, Kopeckého sady 2

Klíčová slova:

Josef Pleskot přednáška

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři