Podlahy a interiér 1 | 2012

Úterý, 17. Leden 2012 - 1:00
| Napsal:
Vážení čtenáři, vítejte v novém roce! Přeji vám, aby byl tím nejlepším a nejúžasnějším, ve znamení přátelství, pohody a splněných snů. Bubáků na nás bylo vypuštěno dost, ale nenechme se zastrašit. Díky nim alespoň můžeme lépe vnímat sebemenší úspěch či radůstku, které nás v běžném žití potkávají.

Pokud patříte k našim pravidelným čtenářům, věřím, že jednu vám právě přinášíme v podobě zbrusu nového čísla, ať již ve verzi klasické hmotné, nebo té virtuální. A co vás čeká? Vyhlášení 5. ročníku soutěže Inovace roku 2011 v podlahářském oboru, fenomén vinyl, návštěva pasivního bungalovu, fakta o radonu a ochrana proti němu ve výstavbě, odhalení příčiny jedné rozlepené třívrstvé podlahy, kam všude a za jakých podmínek použít dřevěnou podlahu, test, co všechno vydrží dýha a několik erudovaných rad, jak zrekonstruovat dřevěnou podlahu v paneláku ze sedmdesátých let. Nově najdete v časopise seznam členů Cechu podlahářů ČR.

Přeji hezké novoroční počtení

Hana Vargová

Obsah

Trendy
6 – fenomén vinyl
Návštěva
10 – Pasivní bungalov se dvěma byty
Fakta
14 - Ochrana proti radonu ve výstavbě
Materiály
18 – Floorline 2012 – laminátové podlahy jsou stále IN
20 – Dřevěná podlaha ve vašem bytě
22 – Trojrozměrné vzory i na laminátových podlahách
24 – Obrázkové podlahy i stěny pro dětské pokoje
26 – Co vydrží dýha
Řemeslo a obchod
28 – Rekonstrukce podlahy v panelovém domě
32 – Janser představuje novinky roku 2012
Údržba
34 - Expert RZ radí, jak na to..aneb čištění a ošetřování podlahových krytin ekologicky šetrnými výrobky pro radost sobě i podlahám!
36 - Ošetřování dřevěného nábytku
38 řemeslné cechy
38 drobničky
42 adresář Cechu podlahářů

Klíčová slova: