Hlasujte o nejlepší "šuplíkový" projekt - týden první

Pondělí, 8. Prosinec 2014 - 23:40
| Napsal:

Soudě podle počtu projektů, které se sešly za minulý týden v redakci, rozběhl se již předvánoční úklid vašich šuplíků naplno. Do redakce dorazilo celkem 16 projektů od studentů, architektů i ateliérů a paleta témat je vskutku pestrá - ostatně tak by to mělo pod vánočním stromkem být.

Adventní soutěž o nejlepší "šuplíkový" projekt - projekty
Fotoalbum: 
Adventní soutěž o nejlepší "šuplíkový" projekt - projekty
Adventní soutěž o nejlepší "šuplíkový" projekt - Anna Kutíková - Šperkovnice
Adventní soutěž o nejlepší "šuplíkový" projekt - ATELIER SOUKUP s.r.o. - Obnova náměstí ve Žluticích
Adventní soutěž o nejlepší "šuplíkový" projekt - architektonické studio dotegg - Ing. Arch. Lucie Lebedová, Ing. František Lebeda - Recepce
Adventní soutěž o nejlepší "šuplíkový" projekt - Jan Müller - Kaple v krajině
Adventní soutěž o nejlepší "šuplíkový" projekt - Marek Šesták - Rodinné umyvadlo
Adventní soutěž o nejlepší "šuplíkový" projekt - STOPRO spol. s.r.o. - Plavecký a hokejový stadion v Opavě
Adventní soutěž o nejlepší "šuplíkový" projekt - Tomáš Čech - Splněný sen pro Etienne Louis Boulleeho
Adventní soutěž o nejlepší "šuplíkový" projekt - Tomáš Čekal - Venkovský rodinný dům s jezdeckou stanicí v obci Skrýchov

A protože chceme dát všem našim čtenářům šanci podílet se na výběru toho nejlepšího 'šuplíkového projektu', rozhodli jsme se, že vybrané projekty podrobíme ještě hlasování veřejnosti, do kterého postoupilo 8 projektů. Nyní už záleží jen na Vás, který z nich získá cenu čtenářů - celoroční předplatné časopisu ERA 21.

Je to jednoduché - stačí vstoupit do kategorie 'šuplíkové projekty 1. týdne' a zde si projít jednotlivé projekty. Ty, které vás zaujmou, můžete ocenit zlatou cihličkou na konci článku. Cenu čtenářů pak získá projekt s největším počtem cihliček získaných během daného hlasovacího týdne. Hlasování tohoto týdne končí v neděli 14. prosince o půlnoci. Do té doby máte příležitost darovat každému projektu jednu cihličku denně. Hlasování je umožněno všem čtenářům, kteří se zaregistrovali a jsou přihlášení ke svému účtu.

Podmínky a temíny soutěže najdete ZDE.