Novinky a názory / zprávy

Hlasujte o nejlepší "šuplíkový" projekt - týden třetí

Třetí a zároveň poslední týden naší adventní soutěže utekl jako voda. Moc nás těší, že se našlo opět velké množství těch, kteří si mezi pečením cukroví a sháněním vánočních dárků vyšetřili čas na inventuru svých "šuplíků". Oproti druhému týdnu přišlo opět několik zajímavých projektů z oblasti designu. Podívejte se sami a pokud vás něco zaujme, neváhejte a hlasujte.

EARCH.CZ , 22. 12. 2014

Za třetí týden adventní soutěže o nejlepší "šuplíkový" projekt jste do redakce zaslali přes 25 projektů. Několik bohužel i po včerejší půlnoci, kdy byla již soutěž ukončena, takže tyto projekty do ní nemůžeme podle regulí zařadit.

Vzhledem k tomu, že jde o týden poslední, dovolíme si drobné shrnutí:

Od 1. prosince, kdy byla soutěž vyhlášena, do včerejšího dne jste naši redakci doslova "zaplavili" více než 75 projekty nejrozmanitějších témat. Své "šuplíkové" poklady zasílali do soutěže jak studenti, tak architekti, designéři či architektonické ateliéry z Čech i ze Slovenska.

Velice nás těší, že i spektrum oceněných projektů bylo pestré a své zlaté cihličky získaly jak školní studentské práce, tak projekty renomovaných ateliérů či architektů. Zaujaly vás projekty výjimečné svým tématem i grafickým zpracováním, nápadité designové "kousky", ale rovněž složitější urbanistické studie.

Máme radost ze zájmu, který soutěž vyvolala, a již nyní vám můžeme slíbit, že se můžete těšit na další ročník "šuplíkové" soutěže. Takže nezoufejte, pokud váš projekt skončí v "šuplíku". Naopak, buďte připraveni a v příští soutěži může váš projekt dostat na EARCHu šanci. Už se těšíme.

Hlasujeme stejně jako v předchozích dvou týdnech, a sice takto - stačí vstoupit do kategorie 'šuplíkové projekty 3. týdne' a zde si projít jednotlivé projekty. Ty, které vás zaujmou, můžete ocenit zlatou cihličkou na konci článku. Cenu čtenářů pak získá projekt s největším počtem cihliček získaných během daného hlasovacího týdne. Hlasování tohoto týdne končí v neděli 28. prosince o půlnoci. Do té doby máte příležitost darovat každému projektu jednu cihličku denně. Hlasování je umožněno všem čtenářům, kteří se zaregistrovali a jsou přihlášení ke svému účtu.

Podmínky a temíny soutěže najdete ZDE.

A kdo se nestačil seznámit s projekty, které se zúčastnily soutěže v prvním a druhém týdnu, má příležitost prohlédnout si první týden a druhý týden dodatečně. Jen hlasovat pro ně už není možné.

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři