Novinky a názory / zprávy

Salon dřevostaveb představí to nejlepší z dřevěné architektury. Svůj dům můžete přihlásit i Vy!

Podobně jako v uplynulých letech, tak i v nastávajícím roce plánují organizátoři SALONU DŘEVOSTAVEB představit široké veřejnosti největší nesoutěžní přehlídku toho nejlepšího, co za poslední období v oblasti dřevěné architektury vzniklo.

EARCH.CZ , 17. 10. 2016

Projekt si klade za cíl formou výstavy, přednášek, projekcí a odborné literatury zaujmout co nejširší spektrum návštěvníků. Po pražské premiéře, která se bude již tradičně konat v rámci veletrhu Dřevostavby (2. – 5. 2. 2017), jsou připraveny reprízy v dalších městech České republiky a na Slovensku.

Organizátoři touto formou nabízí možnost představit i Váš dům na SALONU DŘEVOSTAVEB 2017.

uveřejnění daného projektu v rámci publikace Ročenka dřevostaveb, která každý ročník Salonu rekapituluje prezentaci Vaší realizace na plakátě (60x200 cm), který bude součástí putovní výstavy tisk výstavního plakátu s Vaší realizací rozšířenou možnost prezentovat svůj projekt přímo v místě výstavy, například umístěním modelu, makety skladby, atp. možnost prezentovat svůj projekt návštěvníkům veletrhu Dřevostavby v rámci doprovodných přednášek Salonu 3 publikace Ročenka dřevostaveb 2016, včetně zaslání na Vaši adresu zviditelnění projektu i Vašeho ateliéru na webových stránkách Salonu dřevostaveb 2 pozvánky na večírek Salonu Dřevostaveb 2 vstupenky na slovenský stavební veletrh Coneco 4 volné vstupenky na veletrh Dřevostavby a na vyžádání i volné vstupenky na všechny reprízy Salonu

Podobně jako v předchozích rocích, tak i letos je plánovaná spolupráce s ambasádami a kulturními zastoupeními. V loňském roce byl například výběr toho nejlepšího ze Salonu dřevostaveb za poslední tři roky představen na technické univerzitě v polském Gdaňsku. V uplynulých ročnících měli organizátoři tu čest přivítat na Salonu významné architekty z Norska, Kanady, Rakouska či Skandinávie. Nedílnou součástí tohoto projektu je také mediální podpora napříč tištěnými i elektronickými médii.

Více informací o Salonu najdete na webu nebo na Facebooku.

  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 17. 10. 2016
  • zdroj: * Tisková zpráva

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři