Technologie / produkty

Dotkni se živoucí dokonalosti. Nová komunikační koncepce Stone With Soul

Kámen. Na první pohled chladný prvek bez života, materiál staveb a architektonických děl. Je ale opravdu takový? Nebo jsou to jen předsudky, zažité dogma, které šálí naše smysly? Možná je pro nás vlastní vnímání pouhým břemenem, které brání vstupu do živého světa plného barev, vzorů, tvarů a linií. Kamenům jsou přisuzovány magické účinky, ukrývají v sobě tajemství a moudrost věků, zosobňují sílu, odvahu, svéráznost a vytrvalost na dlouhé cestě staletími vedoucí až do našich domovů. Jsou zosobněním příběhů, vrytých tajemství, skrytých tuh. Naslouchejte pozorně a poznejte duši tvrzeného kamene.

Technistone , 13. 10. 2021

Dokonalá, čarovná, smyslná, tajemná. Taková je duše tvrzeného kamene Technistone® (Crystal Calacatta Silva, Technistone®)

Kámen jako symbol živoucí dokonalosti

Představte si kámen jako pramen života. Života zrozeného z krásy prožitku. Každý je jedinečný, jeho půvab uhrane, duše pohladí. Svojí opravdovostí, smyslnou lehkostí, hravostí a podmanivostí vykouzlí prostor s neodolatelnou atmosférou prostoupenou přitažlivým tajemnem.  Liší se vzorem, barevností, tloušťkou i tvarem, avšak ryzost jeho charakteru a vytrvalost zůstávají neměnné. Jak by vypadala jeho tvář, která vnímá, prožívá a cítí? Nová koncepce Soul With Stone přináší nekonvenční pohled na tvrzený kámen Technistone® jako symbol živoucí dokonalosti – neviditelné síly, která nás obklopuje a posouvá neustále vpřed.

Duše kamene v hlavní roli

Proč milujeme příběhy? Protože vyvolávají emoce, motivují nás k zamyšlení a zanechávají stopu nejen v našich myslích, ale i srdcích. Marketingová agentura Justmighty, složená z mladých a talentovaných lidí, tvoří příběhy, které utkví v paměti a předávají určité poselství, jako je například Stone With Soul. Vypráví o duši v kameni, která s láskou a péči proměňuje dům v domov – harmonické místo, kde se cítíme v klidu a bezpečí. „Vždy mě baví přenést nápad či myšlenku do reálné podoby. Režisér má vizi, která se skládá z mnoha detailů. O každý díl této koncepční skládanky se stará odborník zaměřený na danou problematiku. Celkově tvrzenému kameni Technistone® pomáhalo vdechnout duši 25 lidí z různých oblastí produkce a výroby,“ upřesňuje autor scénáře a režisér Jan Kolář. „S výsledkem jsme velmi spokojeni. Dokázali jsme vytvořit prémiově vypadající reklamní spot s jasným vzkazem a myšlenkou, který krásně zapadá do celkového konceptu Stone With Soul,“ dodává režisér na závěr.

  • autor: Technistone *
  • publikováno: * 13. 10. 2021
  • zdroj: * Reklamní sdělení

Klíčová slova:

tvrzený kámen Technistone

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři