Události / architektonické soutěže

Adventní soutěž o nejlepší „šuplíkový“ projekt

Udělejte adventní úklid svých „šuplíků“ a podělte se o své neuskutečněné projekty z oblasti architektury či designu. Mnohdy ty nejcennější poklady leží až u samotného dna. Tak se nebojte je před Vánoci trochu oprášit.

EARCH.CZ , 1. 12. 2014

Pro koho

Soutěž není omezena věkem ani titulem, účastníkem může být architekt, student, designér či tvůrčí kolektiv. Rovněž výběr témat je volný – čím pestřejší škála projektů se sejde, tím lépe – a nezáleží ani na stáří projektu. A pokud najdete nerealizovaných projektů více, můžete do soutěže poslat všechny své práce, kterými byste se rádi pochlubili.

Proč a co za to

Hlavním cílem soutěže je dát prostor k prezentaci krásných, ale „šuplíkových“ projektů a umožnit jejich autorům prezentaci na architektonickém serveru EARCH.CZ. Dejte o sobě vědět a navíc získejte jednu z hodnotných cen. Ve hře jsou celoroční vstupenky do Centra současného umění DOX, celoroční předplatné časopisu ERA 21 či designové hrnky z dílny Galerie Harddecore. Publikaci dle vlastního výběru si autor oceněného projektu může vybrat v Galerii Jaroslava Fragnera. A ve hře jsou i další hodnotné publikace nebo drobné dárky od společnosti Vitra Koncept.

Kdy

Soutěž probíhá od 1. 12. do 22. 12. 2014 a vyhlašovat a oceňovat vítězné projekty budeme vždy po týdnu. Pošlete-li tedy jeden ze svých nerealizovaných projektů v každém týdnu, máte trojnásobnou šanci získat jednu z cen! Každý soutěžící může být v rámci celé soutěže oceněn jen jedenkrát.

1. 12. - vyhlášení soutěže8. 12. - zahájení hlasování o cenu čtenářů EARCHu - 1. týden15. 12. - zahájení hlasování o cenu čtenářů EARCHu - 2. týden + vyhlášení vítězů prvního týdne22. 12. - zahájení hlasování o cenu čtenářů EARCHu - 3. týden + vyhlášení vítězů druhého týdne29. 12. - vyhlášení vítězů třetího týdne

Náležitosti soutěžního projektu

Projekt musí obsahovat autorskou zprávu (o délce do 3000 znaků) vizualizace nebo jiné grafické zpracování projektu (ve formátu pdf nebo jpg), osobní údaje autora (soutěžícího), vítané jsou i základní výkresy, skicy, fotografie modelů apod.

Své práce spolu s vaším jménem, telefonickým a emailovým kontaktem můžete zasílat každý týden až do 21. 12. 2014 na naši redakční emailovu adresu: redakce@earch.cz

Do předmětu zprávy uveďte: Adventní soutěž

Účastník soutěže registrací do soutěže dává organizátorovi a pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení (popř. e-mailová adresa) za účelem výběru výherce, příp. předání výhry v soutěži. Výherce též souhlasí se zveřejněním svých údajů v rozsahu jméno a příjmení ve sdělovacích prostředcích, Facebook stránkách a webových stránkách organizátora a pořadatele. A dále souhlasí se zveřejněním svého soutěžního projektu zaslaného organizátorovi na webových stránkách organizátora i zmíněných sociálních sítích.

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři