Interiéry sídla společnosti myWAC TECHNOLOGIES

Úterý, 15. Květen 2012 - 2:00
| Napsal:

Investora oslovila nedávná realizace interiéru, navržená architekty KYZLINK, sídlo společnosti AVG. Tento typ interiérů poskytuje lidem, kteří tráví na jednom místě celý pracovní den, něco více než jen stůl a židli.

Fotoalbum: 
Katalogový list: 
Ateliér KYZLINK ARCHITECTS
Stavebník myWAC TECHNOLOGIES, s.r.o.
Světadíl Evropa
Země Česká republika
Město Brno
Ulice, číslo Nové sady 179/2
Datum realizace 2012
Užitná plocha 425.00m2

Promyšleně navržené pracovní prostředí vytváří nejen ideální podmínky pro práci, ale také pro relaxaci. Zaměstnanci si mohou kdykoliv během dne „odskočit“ do relaxační místnosti a odpočinout si podle svých potřeb. Nevýhoda jisté ztráty soukromí v open space kancelářích je kompenzována možností telefonování z tzv. telefonní budky, maličké uzavřené místnůstky, kde si lze vyřídit v klidu jak pracovní, tak soukromý hovor.

Celou architektonickou koncepci ovlivnil netypický půdorys, ten je dán rohovou parcelou domu. Z nároží, které tvoří cca 70 stupňů ostrý úhel, bylo potřeba prosvětlit celý otevřený prostor. Pracovní pozice jsou umístěny v pásu zalomeném podél oken, zasedací místnost zasazená do středu je celá prosklená a nebrání tak pronikání světla hlouběji do budovy směrem k recepci a k zázemí. Pocit soukromí zaměstnancům přináší zelené paravány z živých rostlin, brání tak přímému pohledu na pracoviště a zároveň umožňují pronikání dostatečného množství světla směrem k recepci.