Technologie / IT

Jak na fotorealistické vizualizace architektury snadno a rychle?

Odpověď by mohla znít: "Pro snadnou a rychlou vizualizaci využijte Artlantis 5." Artlantis 5 totiž kombinuje nejmodernější a nejefektivnější nástroje pro snadnou a rychlou vizualizaci architektonických projektů. Artlantis 5 ve své aktuální verzi přináší zcela přepracované rozhraní, nový katalog médií, InApp Store a bezplatný iVisit 3D.

EARCH.CZ , 2. 4. 2014

Nové uživatelské rozhraní

Interface Artlantis 5 byl kompletně přepracován tak, aby co nejvíce využíval výhody širokoúhlých obrazovek a aby vytvořil co největší prostor pro pracovní okno s náhledem. Uživatelské rozhraní stojí na jednom výchozím okně, v jehož horní části jsou inspektoři, seznamy po levé straně a katalogy v dolní části. V důsledku toho se počet kliknutí potřebných pro přístup k požadované funkci značně zmenšil.

Nový katalog médií | obchod InApp Store

Práce s katalogem médií je rychlá a efektivní. Je organizován do kategorií a podkategorií, výběr média je snadný a rychlý. Pro lepší využití pracovního prostoru lze katalog přesunout na sekundární monitor.

 

Artlantis 5 obsahuje nové shadery. Některé z nich mají další parametry, jako jsou reliéf pro lepší simulaci nerovností povrchu a simulace přirozených povrchů typu tráva a voda.

Artlantis 5 revoluce by nebyla úplná bez InApp Media Store. integrovaný on-line obchod nabízí více než 5000 objektů a shaderů. Uživatelem stažená média jsou automaticky umístěna do správných kategorií a podkategorií.

Artlantis 5 zahrnuje konventor médií, uživatelé předchozích verzí mohou převést své vlastní katalogy. Manipulace se shadery a texturami v okně náhledu nebo ve 2D schematickém okně je optimalizována. Jeden ovladač je umožňuje přesunout, změnit velikost a otočit. Přichycení shaderu nebo textury na geometrii modelu se děje klávesovou zkratkou, obdobně se pracuje s objekty.

 

iVisit 3D zdarma k dispozici pro prohlížení panoramat a VR objektů (pouze Artlantis Studio)

Vytvořit realistickou virtuální prohlídku projektu je jednoduché. Artlantis 5 udělá automaticky vše potřebné pro zobrazení i více-uzlových panoramat. Díky technologii Flash™ lze panoramata prohlížet zdarma ve většině webových prohlížečů. Aplikace IVisit 3D Builder umožňuje prohlížet a sdílet tato panoramata i na iPad, iPhone nebo Android zařízeních. iVisit 3D je nyní k dispozici k bezplatnému stažení z Apple App Store nebo Google Play. Navíc iVisit 3D umožňuje manipulovat a pohybovat s VR objekty.

 

Profil vizualizačního nástroje Artlantis 5 naleznete také na archicakes.cz

  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 2. 4. 2014
  • zdroj: * cegra.cz

Klíčová slova:

vizualizační software

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři