Technologie / produkty

Nové omítky a nátěry Ceresit s designem dřeva

Dřevo hraje v současném designu klíčovou roli. Omítky s designem dřeva vytváří originální estetiku moderních bytových domů a komerčních objektů, také při použití na rodinných domech lze pomocí designu dřeva zdůraznit jedinečnost každé stavby.

Ceresit , 10. 11. 2011

Řada Visage je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní materiály, které těží z krásy a elegance dřeva. Nové omítky Ceresit Visage s designem dřeva vytváří elegantní detaily a zdůrazňují jedinečný vzhled budovy.

Novinka Henkel: omítky Ceresit CT 720 VISAGE a impregnační nátěry CT 721 VISAGE

Pro docílení požadovaného motivu dřeva je nutné kombinovat dva produkty z nové řady VISAGE. Minerální tenkovrstvá omítka pro tvorbu struktury dřeva pro vnitřní i vnější použití Ceresit CT 720 VISAGE vytváří autentickou kresbu dřeva a je vyráběna v přírodním bílém odstínu, na tuto omítku se pak aplikuje povrchová impregnační barva v odstínu „ Dřevo“ CT 721, která je dostupná v 6 odstínech barvy: dva odstíny borovice, dub, týk, ořech a wenge.

Nová omítka je hydrofobizovaná a charakterizuje ji vysoká paropropustnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům, plísním, řasám a houbám. Impregnační nátěr díky svým charakteristickým vlastnostem představuje trvalou a odolnou ochranu minerálních omítek a umožňuje zvýšení odolnosti proti znečištění. Nátěr vykazuje vysokou stálost odstínu barvy.

Podrobný přehled omítek a nátěrů CERESIT VISAGE je k dispozici na stránkách www.ceresit-visage.cz. Pro zjednodušení orientace v širokém sortimentu nové řady VISAGE jsou produkty rozděleny do tří hlavních skupin, reprezentujících hlavní přírodní zdroje: kámen, dřevo a kov. V každé ze skupin nabízí Ceresit širokou škálu barev a textur, umožňujících uspokojení požadavku jednotlivých projektů. Na uvedeném portálu najdou zájemci i aplikaci, která pomáhá vytvořit vhodnou barevnou kompozici pro návrh fasády a která umožňuje vybrat si z připravených barevných schémat a následně je aplikovat na model hotové stavby. Nechybí ani teoretické informace pro vhodný výběr kombinace barev.

Kontakt: Henkel ČR, spol. s r.o. U Průhonu 10 170 04 Praha 7 tel: 220 101 101

  • autor: Ceresit *
  • publikováno: * 10. 11. 2011

Klíčová slova:

Generální partner
Hlavní partneři