Technologie / produkty

Nový odstín Decore Ocra oslní kombinací ohnivě měděných tónů a temně šedé

Zavřete oči a ponořte se do svých myšlenek, nechte se unášet proudem času do dob, kdy jste byli velmi mladí a nespoutaní. Nebrzdili vás žádné konvence, žádné závazky. Ta lehkost bytí je povznášející, že? Tento kus svobodomyslného bohéma se skrývá v každém z nás bez ohledu na věk, postavení či zkušenosti. Mění se jen forma, kterým své rebelství projevujeme. Skrze objekty, lidi a zážitky, kterými se dnes obklopujeme, tvoříme svůj svět zítřků. Proto chceme, aby tyto věci vyjadřovaly naše hodnoty, dáváme do nich kus sebe a chceme, aby řekly, kdo jsme, aniž bychom museli vyslovit jediné slovo.

Technistone , 17. 2. 2021

Protiklady se přitahují

Prostor pro vyjádření podstaty svého pravého já se nachází u vás doma. V jeho bezpečí se probouzí vaše osobitá krása. Dekore Ocra je vyjádřením tajemství hloubi duše. Záhadná a opatrná ve své prozřetelnosti pohladí interiér něžnou ženskou rukou, ale přitom mu neubere nic z jeho mužské podstaty. Mužský i ženský element se nachází v dokonalé rovnováze. Ohnivě měděné tóny,  chtějí zářit a vystoupit ze stereotypu, temně šedý podklad je drží při zemi, ale nespoutává. Žijí spolu v dokonalém souznění.

Energizující odstín TechniStone® Decora Ocra probouzí ohnivou sílu pro každý den. Zdroj: TechniStone

Zhýralá moderna s puncem starých časů

Decore Ocra v sobě nese otisk času s nádechem nových zítřků. Každý den se těší, až se o její strakatou plochu opřou sluneční paprsky a rozehrají spolu hru barev a stínů, která probudí interiér k životu. Nezestárne, ale přitom působí jako by s vámi žil mnoho let. Dokonale se sžije s prostředím, do kterého ji umístíte, ale nikdy v něm nezanikne. Využití najde ve formě kuchyňské pracovní desky, koupelnové desky, obkladu stěny, pultu, parapetu či konferenčního stolku. Tvrzený kámen je moderní jednotící prvek celého interiéru, kterému přispívá neokoukaným vzhledem i praktickými vlastnostmi. Ty oceníte při každodenním používání stejně jako jeho dlouhou životnost.

Vůně čerstvě upečeného chleba, zelená oáza květin v rohu pokoje, perský koberec z cest či záhadný obraz z blešího trhu. Vše u vás doma hovoří jazykem, kterému rozumíte jen vy. Zdroj: TechniStone

Věčný rebel

Protože ani stará láska nerezavý, krása desky a vaše náklonost k ní zůstanou stejně nezlomné. Působí křehce a přitom má v sobě tolik síly a odvahy  jako mladá dívka, která se zrovna postavila na vlastní nohy. Ve světě, kdy nevíte, co bude zítra, je záchytným ostrovem a jistotou splnění příslibu, že vám bude sloužit stále se stejnou elegancí a grácií. Je to láska na první pohled.

Více o novém dekoru a materiálu Technistone se dozvíte zde.

  • autor: Technistone *
  • publikováno: * 17. 2. 2021
  • zdroj: * Reklamní sdělení

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři