Architektura /

Na liberecké Fakultě umění a architektury proběhne 21. rončík studentské soutěže Ještěd f Kleci

V druhé polovině ledna vyhlásí Fakulta umění a architektury Technické univezity v Liberci vítěze již 21. ročník studentské soutěže Ještěd f Kleci. Samotnému slavnostnímu ceremoniálu, který se uskuteční 24.1. v Ateliéru Karla Hubáčka, bude předcházet několikadenní doprovodný program.

EARCH.CZ , 18. 1. 2019

Od 21. ledna 2019 bude na Fakultě umění a architektury TU v Liberci probíhat vyhlášení 21. ročníku legendární studentské soutěže Ještěd f Kleci. Jak tomu bylo zvykem již v minulých ročnících, i tentokrát samotné vyhlášení doprovodí několikadenní program v centru Liberce.

V úterý 22. ledna proběhne od 17:00 v prostorách Knihkupectví a antikvariátu Fryč přednáška na téma veřejného prostoru v Liberci, na níž budou debatovat pedagog na FAU Tul Jiří Janďourek a Petr Janda, spoluautor libereckého památníku obětem komunismu.

Následující den - středa 23. ledna - je věnována workshopům pro studenty, které zakončí vystoupení kapely The Valentines a Virvál od 20:00 v klubu Vokno.

Čtyřdenní program vyvrcholí čtvrtečním slavnostním vyhlášením vítězů v Ateliéru Karla Hubáčka. Nejlepší semestrální projekt studentů FAU TUL letos vybírala odborná porota ve složení: Lenka Míková, Szymon Rozwałka, David Neuhäusl, Kurt Gebauer a Dan Gregor.

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři