Technologie / produkty

Na kolik vás přijde hliníková pergola?

Chcete si na zahradě vybudovat přístřešek, pod který se schováte před sluncem? Pak sáhněte po hliníkové pergole. Nemusí být ani tak drahá, jak si možná myslíte, a navíc bude v zahradě i dobře vypadat.

ISOTRA a.s. , 20. 4. 2020

Proč právě hliníková pergola?

Hlavním důvodem je materiál. Hliník vyniká lehkostí, ale zároveň je to i velmi odolný materiál. Díky němu vám pergola bude sloužit dlouhá léta. Kromě toho se velmi dobře čistí. Stačí běžný čisticí přípravek, který můžete použít na hliník. Hliníkovou pergolu nemusíte pravidelně ošetřovat nebo natírat, protože neztrácí barvu. Je velmi odolná vůči vlivům počasí a téměř bezúdržbová.

Designový kousek pro každého

Kromě toho, že se nemusíte trápit údržbou nebo čištěním, je hliníková pergola designově vhodná na každou zahradu. Její vzhled je velmi univerzální a minimalistický. To zaručí, že nebude působit jako pěst na oko.

Kombinujte hliník s dřevem

Chcete pergolu posunout na další level? Vyberte si kombinaci hliníku například s dřevěnou střechou nebo třeba se zděnými sloupky. Taková pergola bude působit moderním dojmem a všichni ji budou obdivovat.

Nezabere moc místa

Další výhodou je, že konstrukce nezabere moc místa. Profil hliníkové pergoly je totiž oproti těm dřevěným mnohem subtilnější. Navíc si můžete vybrat, jakou střechu chcete – pevnou, sklápěcí lamely nebo třeba posuvnou. V kombinaci se stínicí technikou si z pergoly snadno uděláte i zimní zahradu.

Kolik vás to bude stát?

Pro konečnou cenu hliníkové pergoly je nutné znát rozměry, barvu, model, ale třeba i další příslušenství. Všechno tak záleží na vašem výběru. Cena se může pohybovat od 30 tisíc korun, ale seženete i takové pergoly, které stojí přes 100 tisíc korun. Věřte ale, že investované peníze naplno zužitkujete. Pergola vám může sloužit celoročně. Vytvořte si na zahradě kout pro posezení s rodinou a přáteli, pro odpočinek a relax, ale třeba klidně i na práci venku. Zaručeně oceníte možnost přizpůsobit si pergolu na míru, aby splňovala i ty nejpřísnější požadavky.

  • autor: ISOTRA a.s. *
  • publikováno: * 20. 4. 2020
  • zdroj: * Reklamní sdělení

Klíčová slova:

hliník

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři